Naturhouse skúsenosti s výživovým poradenstvom

Dietetické centrum NATURHOUSE je založené na koncepte riešenia príčiny nadváhy na jednom mieste, prostredníctvom metódy osobného dietetického poradenstva a následnej dlhodobej spolupráci vyškoleného výživového poradcu s klientom. Metóda NATURHOUSE dostala prívlastok „prevýchova vo výžive“, ktorú propagujú v znení zdravého a dobrého stravovania sa.

 

Ako to funguje?

Bezplatná konzultácia so súkromným dietológom alebo tiež výživovým poradcom s akreditáciou a informačným kurzom, prebieha formou analýzy príčin stravovacích porúch a tzv. bioimpedačnej analýzy, čiže vážením na špeciálne upravenej váhe. Váha vysiela neškodné elektrické impulzy, vďaka ktorým sú dietológovia schopní zistiť zloženie tela.

 

Momentálne je na Slovensku 16 pobočiek

Momentálne je na Slovensku 16 pobočiek

 

Produkty NATURHOUSE

Klientovi sa zostaví stravovací jedálniček/režim na mieru, podľa individuálnych potrieb. Tento jedálniček vychádza zo stredomorskej kuchyne, obsahujúcej nízke množstvo nasýtených tukov a pod. Okrem jedálnička musíte dodržiavať aj ďalšie piliere, na ktorých stojí efektivita metódy NATURHOUSE. Dietológ Vám k stravovaciemu režimu Vám poradí užívať produkty NATURHOUSE, vyrobené na báze bylín vo vlastných laboratóriách. Tieto produkty sú zaregistrované ministerstvom zdravotníctva a fungujú ako doplnok k strave, nie ako jej náhrada. Zelenina, ovocie a iné čerstvé potraviny by mali naďalej zotrvať na denno-dennom poriadku. Nepodmieňujú žiadny typ závislosti. Obsahujú látky, ktoré podporujú chudnutie napríklad tým, že pomáhajú odvádzať nadbytočnú vodu, rýchlejšie spaľovať tuky a tak naštartovať celý metabolizmus.

 

levanat naturhouse

 

Jedná sa o ampulky s výťažkami (z čiernej reďkovky, harmančeka, artičoku a pod.) a ampulky obohatené o účinné látky (z čučoriedok, červeného hroznového vína…), rovnako aj o kapsule, vyvolávajúce minimalizáciu množstva kalórií.

V prípade, že máte záujem o rozšírený sortiment ponuky, môžete si vybrať jedno z vopred pripravených hotových jedál.

 

Bez čoho sa nezaobídete

Aj napriek zostavenému jedálnemu lístku sa bez pohybu a dodržiavania pitného režimu nikam nedostanete. Denne vypiť 2-3 litre vody pre niekoho predstavuje nadpozemský čin, ale pravda je taká, že pitím vody znižujeme zásoby tukov v našom tele a zabraňujeme ich ukladaniu. Spaľovanie kalórií pohybom a cvičením je súčasť zdravého životného štýlu a žiadnymi doplňujúcimi ampulkami ho nenahradíte. Preto, ak zákazníci dietetického centra NATURHOUSE očakávajú sľubovanú účinnosť bez vynaloženého úsilia, nedostanú pozitívnu odpoveď.

Čo môžete od NATURHOUSE čakať

Nevýhoda v metóde NATURHOUSE spočíva predovšetkým v jej cene a možnom jo-jo efekte. Jo-jo efekt sa prejaví u jednotlivcov, ktorí si vrámci odtučňovacej „kúry“ odopierajú potraviny a suroviny, ktoré neskôr nárazovo skonzumujú. Spomínaná prevýchova stravovacích návykov preto nemusí byť jednoznačne účinná, pokiaľ človek nemá dostatočne silnú vôľu a sebakontrolu.

Spomínaná cena poskytovaných produktov sa pohybuje v rôznych cenových reláciách. Môže sa stať, že po mesiaci budete mať v peňaženke aj o 100 eur menej.

 

Môže to byť aj zadarmo

Jeden z možných spôsobov, ako sa vyhnúť zbytočnému utrácaniu peňazí je nechať si zostaviť jedálniček „know-how“ a stravovať sa podľa neho bez spomínaných prípravkov na bylinnej báze. Zostavenie jedálnička je zadarmo. Drahé prípravky môžete poľahky nahradiť čerstvými, ešte nespracovanými zložkami. Oplatí sa to vyskúšať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *