Detské pieskovisko ako na to?

Máte doma malé deti, ktoré túžia po vlastnom domácom pieskovisku? Niet sa čomu čudovať. Kto by predsa doma nechcel veľkú plochu s pieskom, v ktorom sa môže počas teplých a slnečných dní hrať, stavať vežičky či hrad a zabiť pritom kopec času? Ak aj vy chcete svojmu dieťaťu spraviť radosť, stavte na domáce ihriská!

Jedným z najväčších snov, ktoré majú malé deti je mať niečo, čo ostatní nie. Ak ste svojim ratolestiam doteraz kupovali trampolínu, nejaké hračky, spoločenské hry či plyšových medvedíkov, možno boli šťastné, no o pár dní ich to prestalo baviť. Čo tak nájsť im zábavu, pri ktorej vám na pár hodín dajú pokoj a oddýchnete si?

Môže sa Vám páčiť v našom katalógu

Kupované detské pieskovisko

Jednou z najjednoduchších variant ako si zaobstarať detské ihrisko je jeho kúpa. Na internetových obchodoch, alebo aj v klasických obchodoch, kde nájdete domáce potreby a rôzne iné podobné produkty, nájdete určite aj pieskovisko, ktoré sa vašim deťom bude páčiť. Vyrobené presne pre menšie či väčšie ratolesti, v ktorom sa vybláznia a doma potom budú už len spať. Ako si vybrať ti správne pieskovisko? Vybrať si môžete hneď z niekoľkých druhov a rozmerov, ktoré sa vám vmestí do záhrady. Čo tak ale spraviť takéto pieskovisko od srdca a vlastné? Aj také niečo sa naozaj dá! Stačí mať len dostatok predstavivosti a všetko vám pôjde veľmi jednoducho.

Môže sa Vám páčiť v našom katalógu

Vlastnoručne vyrobené detské ihrisko

Verte alebo nie, takéto detské ihrisko ide vyrobiť aj doma. Síce sa pri tom možno trochu zapotíte, bude vám to trvať dlhšie, ale spravíte ho podľa vlastných predstáv či predstáv vášho dieťaťa. Vžite sa do roly dizajnéra a spravte si vo svojej záhrade pieskovisko!

Jediné čo budete potrebovať je nejaký starší kus nábytku. Vďaka nemu spravíte obvod, ktorý bude označovať hranice pieskoviska. Ak však doma nič také nemáte, zakúpte si nejaké kúsky dreva alebo latky, ktoré pospájate. Veľkosť a tvar je len na vás. Ak však máte viac detí, mali by ste radšej staviť na väčšie pieskovisko, v ktorom sa im bude spolu dobre hrať.

Druhou dôležitou časťou je aj miesto, kde si dieťa nechá svoje obľúbené hračky alebo veci, s ktorými sa hrá. Použite znova nejaké kúsky dreva, ktoré máte doma alebo zakúpite a oddeľte túto časť od tej hernej. Pomaly sa vám to aj zapáčilo robiť, že?

Ak máte čas, fantáziu a dostatok síl, nezabudnite ani na lavičku pri alebo v pieskovisku, drevený domček či dokonca šmykľavku, ktorá bude najobľúbenejšou časťou celej hernej plochy.

Môže sa Vám páčiť v našom katalógu

Neobyčajné ihrisko môžete doplniť aj nejakým stanom pre indiánov alebo rôznymi tunelmi. Fantázií sa medze nekladú a môžete si spraviť detské ihrisko, aké len vy sami a vaše dieťa chce. Nezabúdajte ani na hojdačku, ktorá by mohla byť vedľa pieskoviska, alebo jeho súčasťou.

Okrem toho, že sa vášmu dieťaťu niečo takéto bude páčiť, určite budete mať dom plný detí a návštev, pretože niečo takéto doma určite nikto nemá. Kupované pieskovisko môže byť skvelé, no nikdy nebude také, aké by ste si sami vytvorili.

Môže sa Vám páčiť v našom katalógu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *