Praktický konferenčný stolík

prakticke konferencne stoliky

Pri zariaďovaní obývacej izby sa zvyčajne zameriavame na výber sedacej súpravy alebo pohovky. Avšak netreba zabúdať ani na konferenčný stolík. Práve ten spolu s gaučom dotvorí celkovú atmosféru miestnosti. Okrem estetickej stránky nám môže slúžiť ako praktické miesto na odkladanie, kníh, novín, spomienkových predmetov z dovoleniek alebo rôznych spoločenských hier.

Môže sa Vám páčiť v našom katalógu

konferenčný stolík

Pri kúpe konferenčného stolíka si musíme rozmyslieť, či bude len nenápadne dopĺňať ostatné zariadenie obývacej izby alebo naopak. Či bude konferenčný stolík predmet, ktorý bude na prvý pohľad pútať našu pozornosť. V prípade ak chcete nenápadný stolík môžete ho voliť z neutrálnych materiálov a pastelových farieb, ktoré sa hodia k farbe sedacej súpravy.

Atypický stolík

Ak túžite po atypickom stolíku môžete siahnuť po rôznych zhotoveniach. Či už z plastu, dreveného masívu alebo po sklennom stolíku. Súčasné trendy uprednostňujú kvalitné stolíky z dreveného masívu.

Konfrenčné stolíky z masívu v našom katalógu

Praktickým a zároveň nápaditým je stolík zhotovený z dreva a skla. Vrchná časť je rozdelená na viac častí a zároveň vrchná sklenná vrstva chráni predmety pred prachom a nečistotami. Sklo je nenáročné na údržbu čo je ďalšia veľká výhoda. Iné typy obsahujú aj police na knihy a časopisy, prípadne vyrezané otvory na fľaše a črepníky.

Veľmi dobrým výberom je aj konferenčný stolík na kolieskach. Dá sa s ním jednoducho manipulovať pri premiestňovaní nábytku alebo pri upratovaní. Praktickou voľbou je aj stolík, ktorý má viac zásuviek a umožňuje umiestniť viac predmetov.

Praktické konfrenčné stolíky s kolieskami v našom katalógu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *