Inšpirácie ako zariadiť bielu izbu pre deti

Kombinácia bielej farby a detí môže vyzerať na prvý pohľad ako niečo absolútne nekombinovateľné, avšak, keď viete, ako na to, môže to byť aj v prípade detí skvelá voľba. Biely nábytok je pre deti ideálny už len z toho dôvodu, že môže rásť spolu s deťmi. Predstavte si, že pre svoje dieťa vyberiete ružové steny alebo nábytok. Je viac než pravdepodobné, že po istom čase, ako bude dieťa rásť, bude chcieť inú ako ružovú farbu. Práve preto je biela nesmierne praktická. Biela farba je teda skvelý základ aj v časoch, kedy bude dieťa objavovať svoju vlastnú individualitu a zistí, aké farby sa mu páčia.

Môže sa Vám páčiť v našom katalógu

Pre batoľa je biela farba v detskej izbe rovnako dobrá, ako sa hodí aj pre tínedžera. Ak sa na druhej strane obávate, že biela bude fungovať príliš sterilne, nie je to žiaden problém. Hračky dodajú miestnosti množstvo farieb a biela ako farba pozadia v nábytku alebo dokonca farba na stenách môže výrazne upokojiť pocit chaosu, ktorý častokrát v detskej izbe vládne.

Detské biele komody v našom katalógu

Biela farba dodá navyše detskej izbe aj nádych pokoja. Pôsobí upokojujúco pred spaním a tiež  dáva vášmu dieťaťu pocit, že je vo svete všetko v poriadku. Čo viac si môžete priať?

Biele postele pre deti v našom katalógu

Práve z týchto dôvodov nepochybujeme, že budete vy aj vaše dieťa či deti s bielou farbou stien, nábytku, prípadne celej izby, spokojní. Nakoniec, vždy je jednoduchšie dopĺňať farebne rôzne doplnky, ktoré môžete prispôsobovať veku dieťaťa.

Podľa jeho veku môžete zvoliť rôzne tapety, obliečky na periny, či farebné záclony.

S bielou v detskej izbe zladíte úplne všetko! A ešte malá rada na záver – ak sa obávate, že biela je z hľadiska znečistenia veľmi nebezpečná, stačí vybrať materiály, ktoré sú umývateľné a potom nebudete mať žiaden problém.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *