Nálepky na stenu pre dievčatá – skrášlite izbu dievčenskými samolepkami

nalepky do dievcenskej izby

Každý rodič má pri zariaďovaní izby pre svoju princeznú neľahkú úlohu a to že ako zariadiť izbu aby sa v nej cítila dobre a vyzerala skvelo.

Dôležité je držať sa zásady troch hlavných zón. Zóna na hranie a zábavu, vzdelávacia zóna a zóna na hranie. Izba by mala pôsobiť hravým a podnetným dojmom adekvátne na vek dieťaťa.

Tieto zóny môžeme “vyhradiť” pomocou dievčenských nálepiek na stenu.

Nočná zóna

Samolepky na stene v dievčenskej izbe pri posteli môžu aj zlepšiť spánok. Napríklad k posteli umiestnite zaspávajúceho macíka, hviezdičky, mesiačik, obláčik alebo niečo podobné.

Nálepky s hviezdičkami v našom katalógu

Nálepky s medvedíkmi v našom katalógu

Nálepky s mesiačikmi v našom katalógu

Herná zóna v dievčenskej izbe

Do hernej zóny pokojne môžete umiestniť detský meter na stenu, to je niečo, čo využije celá rodina. Tento meter môže byť vaša pravidelná spoločná zábava, keďže každé dieťa rado sleduje ako rastie.

Nálepky s mesiačikmi v našom katalógu

Vzdelávacia zóna

Tento priestor by mal pôsobiť hravým a podnetným dojmom, ktorý rozprúdi detskú fantáziu. Tu sa hodia motívy ako strom, abeceda, sova a iné.

Nálepky s Abecedou v našom katalógu

Ako odlepiť tieto nálepky zo steny?

Ak sa Vám nálepky poškodili alebo sa už jednoducho rozhodli tieto nálepky odstrániť zo steny tu je jednoduchý postup.

Comments (11)

 1. QueenP

  Meter na stenu je super praktická vec. Keď sme boli malý sme siznačili výšku na zárubnu ale toto je elegantnejšie riešenie. Jednoducho ho nalepte a spoločne sledujte, ako rastie vaša princezná.

 2. Majka

  My sme nad postel nalepili take gulocky, vyzera to uplne super len sa nam to dost tazko lepilo. Ked sme chceli nieco odlepit tak nam sla dole aj samotna omietka, takze to treba nalepit len raz. Neviem ci to bolo nekvalitnymi nalepkami alebo omietkou ale inak to vyzera super a ozivy to izbu.

 3. Regina

  Nemáme zatiaľ žiadne skúsenosti s takými nálepkami ale mám čerstvo ostierkované steny tak teraz neviem že či nám to nepoškodí stenu keď to budeme dávať dole. Prípadne ktorý typ nálepiek by ste odporučili na stenu ktorá nám nedá dole aj stierku.

 4. Renáta

  Ahojte baby, aké nálepky by ste mi odporučili do dievčenskej detskej izby ? Olívia ma 11 rokov ale nemá nejakú obľúbenú postavičku alebo niečo také. Rozmýšľali sme nad niečim neutrálnym ako len nejaké geometrické útvary, guličky alebo niečo také. Neviete poslať ukážky vašich izieb?
  ďakujem

 5. Natalia B.

  Tá nálepka mesiac s hviezdami obsahuje koľko hviezdičiek? Na fotke je ich mnoho ale neviem že či to je reálna fotka.

  • Admin

   Set nálepiek obsahuje mesiac s rozmerom 95×95cm a 200ks hviezd s rozmermi 3×3cm do 8×8cm. Tá ukážková fotka je síce digitálna ale vyzerá to v skutočnosti tak isto.

 6. Lupilu

  Do našej dievčeskej izby sme dali ružového zajka so srdiečkom. Malá sa z neho veľmi teší a ešte ideme dokupovať aj guličky sivo ružové. Aj lepenie bola zábava ale zničili sme pri tom pár nálepiek.

 7. Táňa

  Prosím Vás existujú nálepky na stenu na ktoré sa dá písať fixkami ktoré je vidno iba v noci. Že by sme vytvorili také fosforujúce nápisy na stene a kresby ako vesmír atď?

 8. Alica88

  Objednali sme na 123nalepky tapetu s princeznou a dalšími postavičkami. Naša láska malá sa tomu veľmi tešila lebo princezničky sú u nás momentálne v kurze.

 9. Miriam

  Objednali sme Ružové srdiečka – textilné samolepky na stenu za 36eur. V balení bolo 50 ks srdiečok s rozmerom 10,5×9,5 cm a 30 ks malých jednofarebných srdiečok s rozmermi od 2×2 cm do 4×5 cm. Do našej dievčenskej izby ktorá má 4x4m to bohate vystačilo, keďže sme to nechceli mať preplácané.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *