Nadčasová biela spálňa – inšpirácie

Hoci sa pre niektorých prípadoch môže biela farba javiť ako nevýrazná, určite ste si všimli, že za posledných pár rokov stúpala jej popularita. Predovšetkým biele steny sú v súčasnosti veľmi populárne. Mnohé z týchto stien majú boho štýl výzdoby s množstvom odtieňov, ale to neznamená, že biela je iba pre tento štýl nábytku. Biela je jasná, neutrálna a poskytuje množstvo možností.

Biele manželské postele v našom katalógu

Možno práve preto je to pre spálňu také skvelá farba. Poskytuje priestor na mieru, ktorý vám pomôže relaxovať a upokojiť sa. Aké máte možnosti zariadenia?

Moderný štýl spálne

Moderná spálňa s bielymi stenami vás pravdepodobne neprekvapí. Táto kombinácia je celkom typická a má to aj svoje dôvody. Ak máte radi moderný štýl, k bielej sa vám budú najlepšie kombinovať obrazy, posteľ či ostatný nábytok.

Boho spálňa

Tento štýl spálne si určite zamilujete. Kombinuje bielu farbu s netradičnými textúrami, ale tiež so živými rastlinami.

Škandinávsky štýl

V neposlednom rade sa nadchnite pre škandinávsky štýl. Jeho základom je nepreplnený vzhľad a kombinácia klasických a prírodných materiálov. Škandinávske spálne sú zdanlivo zmesou moderných a boho spální. Sú veľmi prosté v dobrom slova zmysle, ale majú svoju textúru a vyžarujú teplo.

Moderné biele komody v našom katalógu

Biely štýl spálne je teda nadčasovou voľbou pre vytvorenie upokojujúcej oázy v akomkoľvek štýle. So správnymi doplnkami a mäkkým nábytkom môže byť biela spálňa stále teplým a príjemným priestorom aj na zábavu.

Biele nočné stolíky v našom katalógu

Biely odtieň môže vytvoriť pokojné útočisko v spálni, kde môžete relaxovať a spať. Venujte pozornosť jemnejším detailom, aby ste sa vyhli výraznému a sterilnému prevedeniu.

Bielu môžete kombinovať so sivou, modrou či púdrovo ružovou farbou. Vyzerá skvele aj v kombinácií s prírodnými odtieňmi, ako je hnedá či béžová. Tajomstvo úspechu v spálni je pridať niečo málo navyše, čo miestnosti dodá osobitosť. Môže to byť komoda, koberec alebo záclony.

Biele koberce v našom katalógu

Inšpirujte sa na našom Pintereste bielymi spálnami

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *