Inšpirácie na modernú bielu obývačku

Biela je farba interiéru, ktorá nikdy nevýjde z módy, preto ak sa rozhodnete práve pre toto farebné prevedenie, určite nešliapnete vedľa. Nakoniec, aj bielu obývačku môžete prispôsobiť vašim ďalším predstavám tak, že ju doplníte o jednu či dve ďalšie farby. Nakoniec, k bielej sa hodí čokoľvek, preto je výber len na vás.

Niekedy sa biela farba kombinuje s jemne krémovou, preto si dajte pozor, aký odtieň v konečnom dôsledku máte a nemu potom zlaďte zvyšok zariadenia.

Môže sa Vám páčiť v našom katalógu

Prinášame Vám inšpirácie že ako by mala vaša moderná biela obývačka vyzerať

Dnes je v móde viacero moderných prevedení, a teda si je z čoho vyberať. Tu je niekoľko inšpirácií:

Industriálny štýl

Táto voľba je čoraz populárnejšia. Ak sa rozhodnete pre bielu modernú obývačku, chladný, ale zaujímavý industriálny štýl je práve to, čo mu môže spraviť výnimočnou. Tento štýl sa od moderných predstáv obývačky, ale možno je to práve to, čo sa vám bude páčiť. Vznikol v mestských priestoroch bývalých hál a práve takéto prvy sú preň typické. Biela farba v kombinácií s týmito detailmi bude vyzerať skvele.

Škandinávsky štýl

Tento štýl vychádza z jednoduchosti a súladu medzi prírodou a bývaním. Veľmi častou kombináciou je biela s drevom, čo dodáva takejto obývačke ľahký a nadčasový nádych. Práve vzdušnosť je typickým prvkom pre štýl severských krajín.

Moderný štýl obývačky sa taktiež vyznačuje inšpiráciou v súčasných trendoch. Je dobré, keď ku takýmto prvkom zvolíte aj niečo nadčasové, aby bol váš interiér vždy súčasný. Veľmi typický je tiež minimalistický štýl, kedy sa uberá od množstva nábytku a doplnkov a volí sa jednoduchosť, ale klasika.

V neposlednom rade vám dávame do pozornosti aj vintage alebo retro štýl. Takýto štýl je v súčasnosti veľmi moderný a teší sa čoraz väčšej popularite. Vintage znamená, že do modernej obývačky prinesiete niečo z minulého obdobia, kým štýl retro skôr napodobňuje štýl predchádzajúceho obdobia.

Tak čo – už ste rozhodnutý, ako bude vaša obývačka vyzerať?

Inšpirácie bielej obývačky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *