Elegantná biela pracovňa – inšpirácie

Ako si zariadiť pracovňu? Ak máte miestnosť vyhradenú na prácu, určite by mala byť zariadená tak, aby sa vám v nej dobre pracovalo. Zároveň sa v nej musíte cítiť príjemne – veď nakoniec veľmi pravdepodobné, že tam budete tráviť pomerne veľa času.

Najlepšie je zvoliť si taký štýl pracovne, ktorý sa vám bude páčiť dosť dlho tak, aby ju nemuseli často prerábať. Jedným z najlepších možností je zvoliť si elegantnú bielu pracovňu.

Biele pracovné stoly v našom katalógu

Prečo vám takýto štýl pracovne bude pravdepodobne vyhovovať?

  • Biela je veľmi neutrálna farba na prácu – zvolíte biely nábytok, steny alebo prípadne oboje, môžete si byť istý, že tieto farby na vás nebudú pôsobiť frustrujúco alebo dráždivo;
  • Biely elegantný štýl pracovne je nadčasový – bude sa vám páčiť teraz a určite aj o niekoľko rokov;
  • Takýto štýl sa hodí ku všetkému – či si zvolíte dominantné obrazy alebo chladný moderný štýl, vaša pracovňa bude ladiť so všetkým.

Biele kancelárske boxy v našom katalógu

S čím bielu kombinovať?

Nezabúdajte, že biela farba opticky zväčšuje priestor. To môže byť pre vás vyhovujúce vtedy, ak je vaša pracovňa príliš malá. Takýmto spôsobom bude celkový dojem z pracovne priestrannejší a bude pôsobiť oveľa väčšie. Tým pádom sa budete aj vy v nej cítiť oveľa lepšie.

Samozrejme, k elegantnej pracovni sa hodia aj doplnky iných farieb. Tak, napríklad, čierna je klasika, ktorá vás nikdy neomrzí. Ku bielemu dizajnu zvoľte čierne kancelárske doplnky, ktoré obľubujete. Môže to byť odpadkový kôš, stolová lampa či monitor.

Skombinujte s čiernymi košmi v našom katalógu

V poslednom čase je tiež veľmi obľúbený škandinávsky štýl. Ten kombinuje klasický elegantný nábytok z kontrastnými tónmi z prírodných materiálov. Môžete zvoliť jemnú hnedú alebo krémovú farbu. Ku bielej farbe vyzerajú krásne prútené koše či drevené doplnky.

Nech si v konečnom dôsledku zvolíte akúkoľvek kombináciu, elegantnou bielou vo svojej pracovni nič nepokazíte.

Inšpirujte sa na našom Pintereste bielymi pracovňami

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *