Ako zariadiť obývaciu izbu?

Každý z nás chce privítať hostí dobrým spôsobom a chce im poskytnúť pohodlný priestor, kde budú počas návštevy tráviť najviac času. V tomto článku vám budeme prezentovať dizajn, ktorý apeluje na to ako zariadiť obývačku, aby sa v nej hostia cítili vždy príjemne a boli radi, že sú vo vašom domove. Toto zariadenie prináša teplú a otvorenú atmosféru s príjemným prostredím.

V dome nie sú obývacie izby vyhradené len pre večerné ničnerobenie a pozeranie televízora, ale v mnohých prípadoch obývacia izba plní funkciu hostenia našich známych, okrem toho niekedy funguje ako domáce kino alebo miesto, kde sa koná párty, večierok alebo kde prespáva návšteva.

Nájdenie správnych nápadov pre dizajn obývacej izby nie je vždy jednoduché. V časopisoch a na internetových stránkach vidíme dokonalé priestranné miestnosti, ktoré vyzerajú skvele. Väčšina ľudí však nemá k dispozícií ideálne rozmery  miestnosti. V prípade, že  vaša izba nemá správny tvar alebo výšku stropu, môže to byť ťažké. Všetko je však možné a aj vy môžete získať zariadene obývacej izby, ktorá bude vyzerať štýlovo a moderne. Chce to len trochu predstavivosti

Elegantné a prepracované

Ak pridáte do miestnosti odvážne  a nápadité svietidlá, vytvoríte prvok, ktorý určite nezostane bez povšimnutia. Ak použijete svetlé zemité tóny, miestnosť sa bude zdať byť väčšia.

Vhodné materiály

Textúry môžu niekedy v miestnosti pracovať lepšie ako farba. Nezanedbávajte ich výber. Skombinujte niekoľko rôznych textúr s podobnou farbou pre vytvorenie príjemného miesta. To by mohlo fungovať skvele v menšom priestore!

Inšpirácia

Prezrite si kolekciu fotografií neutrálnych obytných miestností pre povzbudenie spôsobov ako miešať štýl a sofistikovanosť vo vašej domácnosti. Rovnako si môžete pozrieť  niektoré skvelé tipy pre navrhovanie vašej vlastnej neutrálnej schémy. Nech už je váš štýl moderný, prechodný alebo klasický, neutrálne pozadie umožňuje perfektné nastavenie pre optimistické farby a hravé vzory, bez toho, aby ste sa museli vzdať ohurujúceho efektu.

dining-room-1158266_1920

furniture-998265_1280

hall-621741_1920

interior-design-332212_1920

 

living-room-728731_1920

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *