Ako efektívne využiť prázdne rohy – použite rohové nábytky

Máte málo úložného priestoru a pocit, že nábytok máte na každom kúsku? Máme pre vás revolučné riešenie ktorým je rohový nábytok.  Rohový nábytok je veľmi významný, najmä v prípade, že nemáte veľa priestoru v byte či dome. Existuje obrovské množstvo prípadov, kedy je veľmi praktický a výhodný.

Rohové modely nábytku sú veľmi významné a v súčasnosti aj veľmi obľúbené. Častokrát totiž v malých priestoroch nemá kde veľmi umiestniť nábytok, a preto je potrebné využiť voľné rohy. Jediný voľný priestor. Práve vďaka tomuto rozmiestneniu nábytku môžete svoj príbytok opticky zväčšiť. Práve rohový nábytok je vhodný v prípade, ak máte v miestnosti množstvo okien a nechcete ich zabarikádovať. Do rohu nie je vhodné umiestniť klasický nábytok, skôr len rohový. A práve z takéhoto dôvodu sa stal veľmi obľúbeným na trhu. Je možné nájsť rôzne typy, či už rohové sedačky, postele či dokonca rohové stolíky na televízor či počítač. Preto je len na vás, ktorý z kúskov si vyberiete :

Rohová sedačka

Rohová sedačka predstavuje sedenie pre väčšie množstvo ľudí ako keď hovoríme o klasickej sedačke. Môže mať rôzne tvary, L alebo U. Veľké rohové sedačky nie sú však veľmi vhodné pre malé izby, pretože ju môžu opticky zmenšiť.

Rohové sedačky v našom katalógu

Je vhodné si ju zabezpečiť v prípade, ak usporadúvate u vás stretnutia alebo filmové večery. Rohové sedačky sa častokrát vyrábajú rozťahovacie , prípadne rozklápacie, kde je následne možné uskladňovať veci, slúžia ako úložný priestor.

Rohový stolík pod televízor

V prípade, že si zúfate a neviete, kam umiestniť televízor, máme pre vás tip. Zaobstarajte si rohový stolík pod televízor. Je však dobré si premyslieť, či uhol, z ktorého máte následne pozerať televízor, je vhodný. Taktiež je vhodné, aby obsahoval dostatočné množstvo úložného priestoru, aby ste doň následne mohli umiestniť elektroniku potrebnú k chodu televízora.

Rohové tv stolíky v našom katalógu

Rohová skriňa

V súčasnosti je možné zakúpiť rohové skrine už vopred vyrobené, prípadne si nechať vyrobiť rohovú skriňu priamo na mieru podľa vlastného gusta. Je pravdou, že rohové skrine majú menšie dvere, no neskutočne veľký priestor vo vnútri. Vždy je potrebné mať na pamäti, že v prípade, kedy si chcete nechať vyrobiť alebo zakúpiť rohovú skriňu, myslite na to, aby ste mali dostatočný prístup k skrini.

Rohové skrine v našom katalógu

Rohová lavica

V prípade, že máte malú kuchyňu, ktorá vám neumožňuje stravovať sa všetci spolu, vyriešte to rohovou lavicou. Rohová lavica šetrí priestor no zároveň poskytuje možnosť viacerým ľuďom, aby sa stravovali v kuchyni. Rohová lavica vyplní prázdny kút vo vašej kuchyne a následne poskytuje priestor pre stravníkov.

Rohové lavice v našom katalógu

Rohový písací stôl

Rohový písací stôl je veľmi dobrý krok, najmä čo sa týka úložného priestoru, ktorého je pri rohovom písacom stole oveľa viac. Aj takto totiž môžete vyplniť prázdny roh a zaplniť ho písacím stolom. Ide o veľmi vydarený kúsok rôznych štýlov a preto je vhodné ho využívať.

Rohové písacie stoly v našom katalógu

Určite pouvažujte nad rohovým nábytkom ktorý nie len šetrí priestor, ale môže dodať šmrnc vášmu príbytku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *