Ako zarobiť z domu 1000€ mesačne? Vyskúšajte Avon.

Rozprávkový svet Avon nás sprevádza životom od skorého 20. storočia. Čarovný príbeh značky Avon započal istý obchodný cestujúci s knihami, ktorý vniesol svojimi knihám nádych pôvabu a kúzla, pridaním drobných voňavých darčekov. Firma Avon sa postupne dostala do ľudského povedomia ako silná a sebavedomá značka, prezentujúca nespochybniteľnú kvalitu svojich produktov, vernosť a starostlivosť o svojich zákazníkov.

 

Značku Avon si široký verejnosť obľúbila aj vďaka angažovaniu sa v mnohých problematikách, z ktorých najznámejšie sú práve rakovina prsníka, boj proti domácemu násiliu a vytrvalá iniciatíva výsadby stromov v Južnej Amerike, známa ako globálne ekologické hnutie „Pre lepší zajtrajšok“. Avon otvorene upozorňuje na dôležité otázky našej zeleno-modrej Zemegule, ľudského života, postavenia žien v spoločnosti a ich životného štýlu. Vzorný príklad Avon aktivity predstavuje poskytnutie ženám možnosť finančne sa osamostatniť 34 rokov pred získaním volebného práva.

 

Stať sa súčasťou Avon znamená pohybovať sa v tých rôznych kruhoch, orientovať sa v aktuálnych módnych trendoch či novinkách a splniť si svoj vytúžený sen – okamžite si privyrobiť a postupovať v osobnom raste vďaka svojmu nenáročnému koníčku a radosti.

 

Vyvezte sa na vrchol

Pridať sa k Avon spoločnosti je viac ako len jednoduché. Využite bezplatnú registráciu, pri ktorej nemusíte platiť žiadne vstupné, ani priebežné členské poplatky. Avon Vás nezväzuje žiadnymi povinnými odbermi, ale Vás víta bez záväzkov.

 

Obohaťte sa

Nezameniteľná výhoda Avon Lady/Avon Gentlemanom spočíva v individuálnom rozhodovaní o pracovnom postupe a časovom prerozdelení. Flexibilita a sloboda výberu je prvoradým aspektom člena Avon firmy. Zmanažujte si Váš pracovný systém podľa vlastného uváženia a vyberte si medzi Avon poradcom „na plný úväzok“ alebo si zvoľte voľnejšiu alternatívu privyrábania si popri Vašom zamestnaní. Váš zisk z predaných produktov nie je nijak limitovaný, k dispozícií je Vám aj pracovný postup na Avon Sales Leader s vyššou províziou. Všetko záleží len od Vašej šikovnosti! Zárobok 1000€ často dosahujú predajcovia už po 3 mesiacoch.

 

Potešte sa

Využívajte po registrácií mnohé výhody spoločnosti Avon! Majte prehľad o novinkách v kozmetike a móde, a venujte sa svojej vášni neobmedzene, skúšaním nových produktov a objavovaním nových vzoriek z pestrého výberu krémov, vôní, sprchových gélov, riaseniek atď. Užívajte si v predstihu vybrané novinky a obdržte ako Avon Lady/Avon Gentleman svoju objednávku priamo domov. Uplatnite svoje právo 100% záruky na výmenu či vrátenie tovaru a získajte možnosť až 30% zľavy na Avon výrobky.

 

Vyťažte z firmy Avon čo najviac

Avon Vám ponúka unikátnu možnosť napredovať aj účasťou na kozmetických školeniach a ďalších hodnotných programoch, ktoré podporia Váš osobný rast a rozhľad v oblasti módy a kozmetiky. Po celý čas môžete čerpať z bonusov a stretávať zaujímavých, mnohokrát významných ľudí, čím Vám Avon nepriamo ponúka šancu presadiť sa a nájsť pracovné príležitosti.

 

Ako sa registrovať?

Nenáročným vyplnením formulára sa registrujete do Avon. Následne všetky Vaše otázky ústretovo zodpovie zástupca Avonu z Vášho okolia, ktorý sa s Vami skontaktuje a podelí o svoje skúsenosti. Uzatvorením Dohody o spolupráci získavate svoje číslo Avon Lady/Avon Gentlemana, rovnako ako vzorky, katalógy a materiál, ktorý potrebujete na Vaše „prvé kroky“ v avon-brandži. Na zadávanie objednávok, sledovanie noviniek a pod. slúži Avon poradcom online kancelária, do ktorej sa môžu v priebehu niekoľkých sekúnd prihlásiť.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *