Pánske štýlové doplnky trochu netradične. To je Gentlemens.sk

Nemáte radi stereotyp a nebaví vás splývať s davom? Tak potom vás určite zaujme nasledovný rozhovor o netradičnej pánskej móde. Na naše otázky nám odpovedali výrobcovia pánskych doplnkov a prevádzkovatelia eshopu www.gentlemens.sk.

 

gentlemens.sk

 

 

1. Kto tvorí tím internetového obchodu gentlemens ? Je medzi vami aj niekto kto produkty navrhuje alebo sa zameriavate len na predaj tovaru konečnému zákazníkovi?

Tím Gentlemen’s momentálne tvoria traja ľudia. Matej sa venuje najmä technickej stránke eshopu, SEO a performance marketingu. Petra je tá z tímu, ktorá má kreatívne a šikovné ručičky, hlavu a stojí za takmer polovicou našich produktov. Ondrej rieši najmä chod obchodu, manažuje naše produkty a ich život a v neposlednom rade kontroluje sociálne siete a účtovníctvo.

Pri výbere a tvorbe produktového portfólia však spolupracujeme a neustále sa snažíme prinášať nové podnety.

 

2. Čo musí podľa vás spĺňať muž, ak sa chce považovať za gentlemana?

Najviac to vystihuje veta, ktorú si hovoríme asi každý deň: „musí vidieť ďalej než po koniec svojho nosa.“ Nie je to problém len mužov, ale celej spoločnosti. Je to základ, od ktorého sa môže odraziť každý, aby bol pre svoje okolie užitočnejší a robil tak svet lepším a šťastnejším. Ľudia až príliš často vidia iba seba a svoje problémy. A myslíme tým aj maličkosti, od kultivovaného šoférovania, cez vzťah k blízkym až po veci tak jednoduché, ako podržať cudziemu človeku dvere. Vidieť a vnímať svoje okolie je prvý, ale zároveň najväčší krok.

 

3. Prečo ste sa rozhodli venovať podnikaniu s pánskymi doplnkami?

Celá myšlienka vznikla niekedy na začiatku roka 2013. Zjednodušene povedané, mali sme z našej strany dopyt po takýchto produktoch a napriek pestrej škále obchodov sme mali problém ich zohnať. Čo začalo jedným-dvoma náramkami dnes pokračuje desiatkami produktov, s ďalšími vo výrobe.

 

4. Niektoré náramky, ktoré predávate sú vyrobené z prírodných materiálov ako je koža, či drevo. Máte nejaké špeciálne doporučenie ako s nimi narábať, aby vydržali čo najdlhšie?

Držíme sa zdravého rozumu. Prírodné materiály sú relatívne odolné a netreba s nimi zaobchádzať ako s páperím. Avšak pravý gentleman sa musí vedieť postarať o svoje veci. Nie len si vedieť oprať a ožehliť, ale vedieť veci uskladniť, správne zavesiť a odložiť do skrine. K náramkom sa treba správať tak, aby vydržali, čo najdlhšie. My osobne ich nosíme takmer 12 hodín denne bez väčšieho obmedzovania. Avšak nešportujeme s nimi, nekúpeme sa s nimi a na noc ich odkladáme na svoje miesto. Starostlivosť o náramky sa dá prirovnať k starostlivosti o hodinky.

5. Majú náramky ozdobené Budhom nejaké špeciálne vlastnosti? Slúžia nositeľovi ako talizman?

Budha náramky boli práve tie už spomínané prvé kúsky. Videli sme podobné kúsky na zahraničných portáloch a páčili sa nám skôr z estetického a lifestylového hľadiska. Pri výrobe a zháňaní materiálu a komponentov sme však rýchlo prišli na to, že náramky dokážu spĺňať aj funkciu talizmanu. Najmä v kombinácii s kameňmi, ktorým mnohí pripisujú magické účinky. Budha náramkov máme už niekoľko druhov. Každý druh pozostáva z iného kameňa, čo znamená, že má aj iné “špeciálne vlastnosti”. Dostali sme mnoho reakcií od zákazníkov, že náramky používajú ako symbol a talizman, čo nás prirodzene veľmi teší.

 

budha náromok čierny lesklý

Budha náramok

 

6. Na aké príležitosti sú vhodné vaše produkty? Sú určené na bežné nosenie alebo aj do práce?

Je nám jasné, že každý chodí do práce inak oblečený. Niekto tak, ako aj v súkromí a niekto v obleku. Naše náramky sú však extrémne univerzálne. Okrem športových príležitostí odporúčame nosiť náramky u akémukoľvek štýlu. Pri bežnom a tzv. Casual obliekaní je to samozrejmé, no a k obleku idú určité typy náramkov ako uliate a iné naopak nie. Použitie náramkov ako aj rôzne kombinácie oblečenia, najmä ako inšpiráciu, ponúkame denne na našich sociálnych sieťach.

 

nákrčník čierny luxusný gentlemens.sk

Čierny luxusný nákrčník

 

7. Všimli sme si, že ponúkate aj nevšedné pánske zápisníky. Sú len na jedno použitie alebo sa ich vnútorná náplň môže obmieňať?

V ponuke je viacero druhov a tešia sa veľkej obľúbenosti. Asi 2/3 majú obmieňateľnú náplň a to rôznymi spôsobmi. Niektoré majú krásny kožený obal, do ktorého sa iba vloží „zošitová“ náplň vhodného formátu. Iné sú formou „karis bloku“. Tie však ešte len predstavíme našim fanúšikom, takže nepredbiehajme. 🙂

 

zápisník v kožennom púzdre

Štýlový zápisník v koženom púzdre

 

8. Zaujala nás vaša ponuka pánskych tašiek. Niektoré sú vyhotovené v pomerne výrazných farbách. Sú slovenskí muži otvorení aj produktom s výraznejším farebným prevedením?

Snažíme sa ich to naučiť:) Je pravda, že väčší dopyt je po klasických farbách ako napr. čierna, avšak my máme svoju cestu a svoj ciel, ktorým je naučiť a ukázať, že to ide aj inak. Preto sú v ponuke aj iné farebné veci ako pestrofarebné pánske ponožkynetradičné pletené kravaty. Ich použitím a vhodným doplnením sa dokáže celkový look oživiť a každý muž tak vyčnie z davu. A o tom to je, byť svojský, štýlový a cítiť sa vtom dobre.

 

pletená pánska kravata

Pánska pletená kravata

 

 

A teraz je čas na vaše otázky a komentáre. Dajte nám vedieť, či je ponuka s pánskymi štýlovými doplnkami na Slovensku dostatočná alebo vám niečo konkrétne chýba.

 

A nezabudnite. Ak sa vám výrobky od Gentlemens.sk páčia, dajte LIKE.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *