Ako vybrať kancelárske kontajnery a boxy?

Občas sa stáva, že úložného miesta v kanceláriách nie je dostatok. Práve vtedy rozmýšľate nad tým, kam všetky papiere a iné dôležité veci uložíte. Riešením sú kancelárske kontajnery a boxy, ktoré dokážu skvelo splynúť s okolím, nebudú svietiť na očiach a perfektne uskladnia všetky vaše potrebné veci.

Kancelárske kontajnery a boxy dnes nájdete na trhu väčšinou v univerzálnych farebných prevedeniach. Dajú sa tak jednoducho skombinovať so zvyškom miestnosti. Môžete si ich uložiť blízko vás, vďaka čomu sa k jednotlivým dokumentom dostanete omnoho rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. Niektoré boxy majú aj kolieska a pracuje sa s nimi tak veľmi jednoducho.

Môže sa Vám páčiť v našom katalógu

Ako vyberať?

Ako však vybrať správny box alebo kontajner, do ktorého budete môcť uložiť naozaj dostatok vecí?

 • Sledujte rozmery jednotlivých boxov. Tie sú uvedené pri každom výrobku, vďaka čomu si budete vedieť predstaviť, koľko vecí doň dáte.
 • Dizajn je taktiež dôležitý. Vo väčšine prípadov sú kontajnery univerzálne, no občas sa stáva, že by mohli byť farby, ktorá vám nebude sedieť.
 • Kolieska dávajú kontajnerom mobilitu, a preto si vyberajte také, ktoré ich majú. Omnoho jednoduchšie sa tak presúvajú z miesta na miesto.

  Môže sa Vám páčiť v našom katalógu

 • Úložné boxy môžu byť upravené aj ako čalúnený sedací nábytok. Niektoré sú totižto vybavené hornou rozkladacou doskou. Máte tak úložný priestor, o ktorom nikto nemusí vedieť.
 • Existuje niekoľko modelov, od jednoduchších cez prepracované. Vyberte si tie, ktoré určite využijete.
 • Na trhu nájdete taktiež uzamykateľné boxy. V niektorých prípadoch môžu byť užitočné, a preto ak ich potrebujete, stavte na ne.

  Môže sa Vám páčiť v našom katalógu

Na toto si dávajte pozor pri kúpe

Pri kúpe je dôležité pozerať aj na niekoľko detailov.

 • Použitý materiál vám napovie, ako dlho vám box vydrží. Stavte na kvalitu pred kvantitou a uvidíte, že sa vám to vyplatí.
 • Dizajn môže byť niekedy chytákom. Na prvý pohľad sa zdá, že vám box bude sedieť aj s ostatnými kúskami nábytku, no v skutočnosti to tak nie je. A práve preto je najlepšie, ak stavíte na box z rovnakej rady, ako je aj váš nábytok. Niekedy to však nejde, pretože len máloktoré rady nábytkov majú aj navrhnuté boxy, ktoré by vyzerali rovnako ako nábytok. V tomto prípade stavte na klasiku ako čierna, biela alebo sivá.
 • Pri úložných boxoch a kontajneroch musíte mať A práve preto sledujte aj kolieska či podstavce, na ktorých boxy sú.
 • Prispôsobenie podľa potreby je dôležité. Ak vám to kontajner či box neponúka, zvoľte iný.

Kontajnery a úložné boxy sú veľmi dôležité pre mnohé kancelárie. Ak potrebujete nejaké aj vy, rozhodne na ne stavte, no pri ich nákupe buďte obozretní a premyslite si ho.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *