Potreba každej ženy: Kozmetický kútik

Ženy vedia tráviť úpravou svojho zovňajšku naozaj veľa času. Možno máte po celom dome alebo byte roztrúsené vaše šminky, prípravky  na vlasy a telo. Skvelým nápadom je spraviť si vlastný kozmetický kútik, kde budete mať všetko po ruke a ušetrí vám veľa času pri hľadaní zablúdeného laku na vlasy, ktorý prenášate z kúpeľne do spálne a naopak. Kozmetický kútik nezaberie veľa miesta, avšak je vhodné ho voliť buď do spálne alebo kúpeľne podľa ich veľkostí. Ak máte kúpeľňu malých rozmerov a stolík by vám tam zavadzal, umiestnite ho do spálne.

99932b3baad005567a28da8ed1ef9b55

 

 

Na realizáciu kozmetického kútika nepotrebujete nič špeciálne. Zásadou je vhodný stolík, do ktorého sa zmestí všetko potrebné. Mal by mať dosť  šuplíkov, aby ste si veci mohli do neho pekne poukladať a neboli zbytočne umiestnené na vrchu stolíka, aby nepôsobil neuprataným dojmom. Položte si naň  radšej kvety. Ak máte záhradu, natrhajte si v nej kvety, umiestnite ich na stolík a nádherne vám rozvoňajú izbu a zároveň budú pôsobiť dekoratívne. Do šuplíkov nemusíte schovávať veľké okrúhle zrkadlo. Na stolíku sa bude vynímať lepšie.

9306893212f13f10b7daa6a1af0ce331

Nevyhnutnosťou je nástenné zrkadlo. Vďaka malým žiarovkám okolo zrkadla sa budete cítiť ako filmová hviezda a zabezpečia, že pri líčení budete mať to správne svetlo. Ak ste zábudlivejší typ, môžete si naň lepiť lístočky s odkazmi, na čo nasledujúci deň nesmiete zabudnúť. Veď predsa ráno určite toto miesto neobídete, takže ho pár minút po prebudení budete mať na očiach.

Ani stena nemusí zostať prázdna. Ozdobte ju obrazmi, ktoré vo vás vzbudzujú príjemné pocity alebo  motivačnými nápismi.

 

Ak vám to priestor dovolí, pri stranách stolíku umiestnite poličky, ktoré tiež budú slúžiť ako odkladací priestor. Určite netreba zabúdať ani na pohodlnú stoličku. Ak chcete spraviť toto miesto skutočne výnimočným, prehoďte si cez stoličku ozdobnú kožušinku, ktorá dodá celému miestu nádych noblesy.

 

 

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *