Súkromie za novými dverami

Koľko mladých párov dnes žije u svojich rodičov a jediná miestnosť, kde sa môžu ukrývať pred zvedavými pohľadmi rodinných členov, je práve bývalá študentská izba! Ale čo ak nie sú až takí chránení? Cez staré presklené dvere, ktoré rodičia už roky ľutujú vymeniť za nové, predsa všetko vidieť, všetko počuť. Každý si všimne, keď sa v miestnosti svieti, pozoruje obrysy na skle… Je únavné skrývať sa do kúta, keď ste už oficiálne pár. Na byt možno zatiaľ nemáte, ale prečo si radšej nezadovážiť aspoň lepšie dvere?

 

kvalitne-interierove-dvere

 

Drobné zmeny v interiéri

Keď sa niekto rozhodne, že sa pustí do prerábky svojho obydlia, často sa zameriava iba na nábytok a steny, málokedy si spomenie na výmenu interiérových dverí. Staré dvere predsa stále plnia účel, tak načo investovať do nových. Takto premýšľa každý, kto si vie predstaviť utrácanie peňazí aj za iné veci, napríklad za tie, čo nevlastní. Doba sa však mení a s ňou aj trendy. Je dôležité myslieť aj na súkromie, ktoré vám nové interiérové dvere môžu darovať. Ak ste z okolia Trnavy, zaiste navštívte predajňu Lupacentrum, ktorá sa nachádza v Špačinciach. Priamo tam si viete poobzerať laminátové, fóliované alebo plastové dvere, no objavíte tam aj dvere bezpečnostné, pokiaľ chcete mať väčšiu istotu.Prípadne si môžete dať vyhotoviť aj dvere na mieru.

 

Ktoré dvere sú tie pravé pre vás?

V prvom rade je dobré zamyslieť sa, do akej miestnosti dvere potrebujete. Či už ide o kanceláriu, detskú izbu, spálňu, či špajzu, vždy je dobré pamätať aj na to, v akom štýle je zariadený váš interiér a aké drevo v ňom prevláda. Pokiaľ priestor potrebujete presvetliť, je vhodné voliť dvere s mliečnym sklom (aby sa aj zabezpečilo potrebné súkromie), ak však vyberáte dvere do kúpeľne či špajze, väčšinou víťazia plné dvere bez skla. Ak máte netradičné rozmery zárubní, je možné dohodnúť sa aj na dverách vyhotovených na mieru.

Laminátové interiérové dvere sa vyznačujú veľkou odolnosťou, čím sa znižuje riziko ich poškodenia. Medzi zákazníkmi sú veľmi obľúbené, pretože sa ľahko udržiavajú, materiál dokonale imituje prírodné materiály a je odolný voči poškriabaniu, čo ocenia najmä rodiny s deťmi alebo s domácimi zvieratami. Fóliované dvere vás zasa presvedčia dostupnými cenami. Tiež ponúkajú široké možnosti dizajnu a motívov. Rám dverí je vyrobený z lepeného dreva a je vyplnený voštinou (včelím plástom) alebo dutinkovou drevotrieskou. Skvelým dizajnovým prvkom v interiéri sú aj dvojkrídlové dvere. Plastové dvere si volia zväčša ľudia bývajúci v rodinných domoch, pretože sú praktické, čo sa týka ich udržiavania a tlmenia zvukov z ulice.

 

Ide to aj na mieru

Ak potrebujete špecifické dvere, žiaden problém! Každý z okolia Trnavy teraz môže smerovať do Lupacentra pre svoje dvere na mieru, aby sa presvedčil, že aj do jeho miestnosti sa nájdu vhodné dvere za primerané ceny. Okrem kvality tu nájdete aj trojročnú záruku či montáž zadarmo. Cenovú ponuku vám vypracujú na počkanie a aj dopravu máte zdarma. Vyberať interiérové dvere nebolo nikdy také výhodné! A potom príde aj to vytúžené súkromie…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *