Kontaktné informácie

Teší nás, že sledujete náš online magazín. Aby sme  mohli napredovať, potrebujeme poznať vaše názory. Neváhajte nás preto kontaktovať a dajte nám vedieť, či sa vám náš magazín páči alebo by ste niečo zmenili. Ak vás zaujíma konkrétna téma, napíšte nám, my ju pre vás spracujeme.

Kontaktná emailová adresa

info@mt-nabytok.sk


Správca stránky

Sale Media s. r. o.
Sládkovičova 2579/8
947 03 Hurbanovo – Bohatá
Slovenská Republika

IČO: 50030736
IČ DPH: SK2120149768

Redaktori

redaktorka erika

Erika Nagyová

Erika je skúsenou redaktorkou so špecializáciou na interiérový dizajn a dekoráciu. Má za sebou mnoho rokov práce v rôznych médiách a jej články boli publikované v rôznych online magazínoch. Okrem práce na článkoch je Erika vášnivou milovníčkou interiérového dizajnu, čo ju neustále inšpiruje pre nové príbehy.

redaktor peter

Bc. Peter Šulák

Peter je redaktorom so širokým záujmom o technológie a využitie moderných technológií v oblasti bývania. Pracoval v rôznych médiách a jeho práca sa zameriava na najnovšie trendy v oblasti inteligentného domu a smart technológií. Okrem práce na článkoch sa Peter zaujíma aj o riešenia v oblasti energetickej efektívnosti a udržateľnosti pri bývaní.

redaktora ivana

Ivana Horváthová

Ivana je redaktorkou od roku 2019 so špecializáciou na nábytok a bytové doplnky. Má za sebou mnoho rokov práce v oblasti dizajnu a jej práca bola publikovaná v mnohých prestížnych publikáciách. Okrem písania o nábytku a dekorácii sa Ivana zaujíma aj o módne trendy v oblasti bývania.